Fotoğrafçılık, Günübirlik Alan
Gölbaşı Çınarlı Yol

Kestel köyü sınırlarında kalan Çınarlı yol Bursa'ya 22 kilometre uzaklıktadır. Şehir merkezinden Ankara yolu istikametine giden yol, Kestel ilçesini geçtikten sonra Gölbaşı mevkiinde, Turanköy rampası başındaki menfezde sağa, Dudaklı köyü istikametine döner. Menfezden karşıya geçtikten sonra minibüs durağının arkasından Dudaklı köyüne giden yolun başından sağa dönülür. 250 mt. sonra sola dönen stabilize yol Çınarlı yolun başlangıcıdır. 1.3 kilometre uzunluğunda, her iki tarafında çınar ağaçlarının bir koridor oluşturduğu Çınarlı yol özellikle sonbahar'da yaprak dökümünde doğa fotoğrafçılarının tercih ettikleri bir yerdir. Gölbaşı göletine paralel giden Çınarlıyol'un sonunda bir piknik alanı bulunur.


KestelBilgilendirme Levhası Sayısı: 1 Adet Bilgi Levhası, 1 adet yön levhası
Bölge Sorumlusu: Bursa Büyükşehir Belediyesi
Şehirden Uzaklık: Gençosman-Gölbaşı Çınarlıyol: 23.5 Km.Bu site tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bilgileri verilen parkurlarda yapılması yasak işlemlerden tamamen kullanıcı sorumludur. Her parkurun detayında yapılabilenecek etkinliklerle ilgili bilgilendirme simgeleri bulunmaktadır.
BursayiKesfet.com © 2015
Tüm Hakları Saklıdır.
Bu websitesi Bursa, Bilecik, Eskişehir Kalkınma Ajansı'nın desteklediği, Bursa'nın Alternatif Turizm Destinasyonları Projesi kapsamında hazırlanmıştır.
İçerik ile ilgili tek sorumluluk Bursa İl Kültür Turizm Müdürlüğü'ne ait olup BEBKA veya Kalkınma Bakanlığı'nın görüşlerini yansıtmamaktadır.


Bu proje Netcad Yazılım A.Ş. tarafından yapılmıştır.